Zajęcia dla wszystkich Smerfów

ZAJĘCIA BEZPŁATNE dla przedszkolaków:

* CODZIENNIE język angielski  >> kliknij i obejrzyj przykładowe zajęcia j.angielskiego <<

* zajęcia w pracowni komputerowej

* zajęcia w pracowni multimedialnej (wykorzystanie m.in. tablicy interaktywnej, i-pada)

* zajęcia na "magicznym dywanie" (zajęcia z wykorzystaniem interaktywnych ćwiczeń na podłodze)

* kilka razy w miesiącu teatrzyk żywego aktora i kukiełkowy!

nowosc.jpg

* warsztaty plastyczno- techniczne* nauka JĘZYKA MIGOWEGO

* zajęcia z udziałem psa

* zajęcia kulinarne

* zabawy badawcze i eksperymenty

* zajęcia "mapa Polski"- co miesiąc poznajemy kulturę naszego kraju (dni otwarte dla rodziców)

* Uniwersytet dla Przedszkolaka- czytaj tutaj

* treningi sportowe na nowoczesnym sprzęcie (m.in. trampolina, kolorowe materace, drabinki, tor przeszkód), treningi piłki nożnej

* zajęcia muzyczno-ruchowe na sali gimnastycznej

* zabawy relaksacyjne z chustą animacyjną

* zabawa kolorami -przebieranie się, udział w projektach oraz przygotowywanie posiłków według schematu kolorystycznego , np. dzień niebieski, dzień czerwony

* wyjazdy warsztatowe (m.in. malowanie bombek i pisanek w Fabryce w Miechowie, poznawanie zwierząt świata w ZOO w Krakowie)

* poznawanie najbliższego otoczenia: wycieczki w pole, do lasu, na łąkę oraz wycieczki tematyczne

* wycieczki turystyczno-krajobrazowe (m.in. do Bałtowa, Krakowa, Kurozwęk, Pacanowa, Miechowa, na wieś- wykopki, ognisko, kuligi, pikniki, barwne korowody ulicami miasta, przejazdy mini-busikami po mieście, Michałowa - stadnina koni)

* przejażdżki na smerfnych rowerkach i jeździkach, a w okresie zimowym -jazda na saneczkach

* gry dydaktyczne

* przygotowanie do udziału w corocznym Turnieju Warcabisty

* spotkania z ciekawymi ludźmi

***dowóz dzieci w przypadku choroby obojga rodziców na terenie miasta

Dbając o bezpieczeństwo dzieci organizujemy na terenie przedszkola zajęcia z udziałem psa. Zajęcia mają na celu uczyć dzieci reakcji i bezpiecznych zachowań w obecności psa i na jego widok. Gwarantujemy bezpieczeństwo w trakcie zajęć i trening przez wyspecjalizowanego trenera. Projekt ten powstał w drodze realizacji programu "Mój Przyjaciel Pies", który towarzyszy przedszkolakom od kilku lat.

zajecia002.JPG

IMG_2781__640x480_.jpg