2019-05-14 14:36:58

XIV Turniej Warcabowy

Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku 5-6 lat do wzięcia udziału w XIV Turnieju Warcabowym o Puchar Smerfnego Warcabisty - zapisy do 3 CZERWCA 2019r..

2019-03-27 13:10:25

V Edycja Konkursu Wielkanocnego

Cele Fundacji

Celem Fundacji są:LOGO_Marcysia.jpg

1. Działalność w zakresie edukacji i wychowania dzieci.
  1. Działalność charytatywna na rzecz dzieci i rodzin będących w trudnej sytuacji życiowej lub materialnej.

2. Ochrona i promocja zdrowia dzieci.

3. Organizowanie pomocy psychologicznej, pedagogicznej, logopedycznej i fizjoterapeutycznej oraz terapii w tym zakresie i rehabilitacji obejmujących dzieci z tymi potrzebami i niepełnosprawnych.

4. Organizowanie wsparcia finansowego i rzeczowego dla rodzin i dzieci zagrożonych ubóstwem i wykluczeniem w celu wyrównania szans, oraz przebywających w domach dziecka bądź rodzinach zastępczych.

5. Udzielanie pomocy rzeczowej i finansowej dzieciom przewlekle chorym i niepełnosprawnym.

6. Pokrywanie kosztów wypoczynku zimowego i letniego oraz uczestnictwa w konkursach, olimpiadach i turniejach związanych z realizacją zadań edukacyjnych oraz kosztów związanych z opłatami w żłobku, przedszkolu i szkole.