2020-01-08 22:49:47

20 września 2019

Cele Fundacji

Celem Fundacji są:LOGO_Marcysia.jpg

1. Działalność w zakresie edukacji i wychowania dzieci.
  1. Działalność charytatywna na rzecz dzieci i rodzin będących w trudnej sytuacji życiowej lub materialnej.

2. Ochrona i promocja zdrowia dzieci.

3. Organizowanie pomocy psychologicznej, pedagogicznej, logopedycznej i fizjoterapeutycznej oraz terapii w tym zakresie i rehabilitacji obejmujących dzieci z tymi potrzebami i niepełnosprawnych.

4. Organizowanie wsparcia finansowego i rzeczowego dla rodzin i dzieci zagrożonych ubóstwem i wykluczeniem w celu wyrównania szans, oraz przebywających w domach dziecka bądź rodzinach zastępczych.

5. Udzielanie pomocy rzeczowej i finansowej dzieciom przewlekle chorym i niepełnosprawnym.

6. Pokrywanie kosztów wypoczynku zimowego i letniego oraz uczestnictwa w konkursach, olimpiadach i turniejach związanych z realizacją zadań edukacyjnych oraz kosztów związanych z opłatami w żłobku, przedszkolu i szkole.