Pracownia Logopedyczno-Terapeutyczna

W piątek 22 marca 2019r. gościliśmy zespół specjalistów z Instytutu EEG z Warszawy, którzy zaprezentowali najnowszy system aparatury diagnostycznej i terapeutycznej EEG BIOFEEDBACK optymalizujący funkcjonowanie mózgu i całego ciała dzieci i dorosłych.

Taki specjalistyczny sprzęt został zainstalowany w PRACOWNI LOGOPEDYCZNO-TERAPEUTYCZNEJ w drugim oddziale Przedszkola Niepublicznego "Smerfus" na os. Sikorksiego 9.

EEG BIOFEEDBACK to nowoczesna, bardzo skuteczna i bezpieczna metoda poprawiająca efektywnosc pracy mózgu. Wzmacnia kontrolę nad procesami fizjologicznymi zachodzącymi w organiżmie, pomaga się zrelaksować oraz lepiej radzić sobie w trudnych sytuacjach, pobudza kreatywność, pozytywne myślenie, znacznie poprawia szybkość i efektywność uczenia się.

To doskonała metoda dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Dlaczego?

- poprawia pamięć i koncentrację
- rozwija umiejętność mówienia, czytania, pisania i liczenia
- pomaga osiągnąć lepsze wyniki w nauce
- zmniejsza poziom stresu i niepokoju oraz stanów lękowych i depresji