Pożegnanie z klasą...

Dodano: 2011-06-20 18:10:38 Kategoria: Ogłoszenia

We wtorek (21 czerwca) 5 i 6-latki pożegnały Przedszkole "Smerfuś" śpiewem i tańcem.

W uroczy, wręcz bajeczny sposoób, podziękowały nauczycielom za opiekę i przygotowanie do szkoły. W programie uroczystości, oprócz piosenek i wierszy, smerfy zaprezentowały się również jako wspaniali aktorzy oraz tańcerze. Nie zabrakło też pożegnania w języku angielskim.

Po serdecznych życzeniach nadszedł czas na rozdanie smerfnych dyplomów oraz upominków, na które przedszkolaki już od dawna bardzo czekały.

Ten wyjątkowy dzień dla starszaków i nauczycieli był pełny wzruszenia- niejedna łezka zakręciła się w oku, ale również radości- na wszystkich twarzach widniał uśmiech smerfików, które pełne nadziei i optymizmu opuszczały mury swego smerfnego przedszkola:)

DSC_3550.JPG

DSC_3657.JPG

**Można zamówić płytę CD ze zdjęciami z zakończenia roku szkolnego** informacja w biurze**